Trumpai apie elektroninę cigaretę

111111

elektronine cigarete – nauja priemonė, kuri padeda mesti rūkyti. Statistiniais duomenimis kas trečias Lietuvos gyventojas yra rūkantis. Elektroninė cigaretė tarp rūkančių sparčiai populiarėja. Šį rūkymo metimo būdą pasirenka kas antras norintis mesti rūkyti.

Trumpai elektroninės cigaretės istorija:

Pirmoji tokia elektroninė cigaretė išrasta 1963 m., tada ji buvo vadinama bedūmine cigarete. Tačiau tais laikais ji nepasiteisino, nes visuomenė tiesiog nesuprato šio prietaiso. Tais laikais rūkymas buvo laikomas prestižu bei buvo mažai žinoma ir kalbama apie rūkymo žalą Žmogaus sveikatai. Tokią kokią dabar matome elektroninę cigaretę išrado Hun Lik 2003 m. Kinijoje. Šį prietaisą išrasti jį paskatino tai, kad jo tėvas, kaip ir jis pats, buvo užkietėjęs rūkalius ir jo tėvas mirė būtent nuo rūkymo sukeltos ligos – plaučių vėžio.

Elektroninės cigaretės sudėtis:

Elektroninę cigaretę sudaro trys pagrindinės dalys: baterija, kaitiklis ir kapsulė. Rūkant elektroninę cigaretę yra išskiraimi garai, kuriuos ir pasisavina vartotojas juos įtraukdamas į organizmą. E-cigaretė yra pidoma elektroniniais skysčiais. Šie e-skysciai įjungus elektroninę cigaretę yra išgarinami. Šie skysčiai gali būti su nikotinu arba be jo. Be to, šie elektroniniai skysčiai gali būti ir aromatizuoti.

Nemažą elektroninių cigarečių ir jų skysčių pasirinkimą duoda internetinė parduotuvė garinam.lt. Jeigu nusprendėte išbandyti elektroninę cigaretę tai būtinai užsukite į šią mano nurodytą svetainę.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *