Prezervatyvai – geriausia kontracepcija?

Šiuolaikinis pasaulis negali skųstis apsisaugojimo priemonių trūkumų: nuo pirmųjų prezervatyvų iki šiuolaikinių kontraceptinių tablečių buvo nueitas ilgas kelias, tačiau pagaliau pasirinkimo galimybių yra tiek daug, jog sunku išsirinkti. Prezervatyvai, visgi, lieka hierarchijos viršuje, tačiau labai sparčiai juos stengiasi pasivyti kontraceptinės tabletės, kurios įvardijamos, kaip patogesnis nelaukto nėštumo apsisaugojimo būdas. Kiekvienas žmogus renkasi tą, kuris yra patrauklesnis jam, nes kiekviena priemonė sukelia tam tikrą apribojimą ir planavimą. Neveltui apsaugos priemonės ir yra kuriamos suaugusiems, o ne vaikams. Įvertinus bendrąją situaciją bus lengviau išsiaiškinti, kuri priemonė bus patogesnė jums?

Prezervatyvai – pliusų krūvelė?

Svarbiausia prezervatyvų funkcija tampa ne apsisaugojimas nuo neplanuoto nėštumo, o gebėjimas apsaugoti nuo lytiškai plintančių ligų, kurios pasiglemžia sunkiai suskaičiuojamą skaičių gyvybių. Tiesa, prezervatyvai yra vienintelė priemonė sauganti nuo venerinių ligų. Taip pat jie laimi prieš kontraceptines tabletes, nes juos naudojant nebus sumaišomas jūsų hormonų skaičius. Vis daugiau tenka skaityti mokslinių straipsnių, kuriuose akcentuojamas hormoninių tablečių kenksmingumas: keičiasi fizinė kūno būklė, nuotaika, galiausiai – nebėra galimybės turėti vaikų. Naudodami prezervatyvus nesusidursite su tokio tipo problemomis. Taigi, dabartinis malonumas nepadarys įtakos jūsų ateičiai.

Kur veda nesaugūs santykiai?

Kontraceptinėms tabletėms turbūt galima uždėti vienintelį pliusą, jei jos naudojamos ne gydymo tikslais. Tabletę išgerti reikia vieną kartą per dieną ir galite būti ramios, jog atsitiktinis seksas neprives prie naujo šeimos nario. Prezervatyvai, šiuo atveju, kiek slidesnis reikalas, nes juos visada reikia turėti su savimi, o palyginus kainą, pigesnės tampa hormoninės tabletės. Jei esate išsiblaškęs žmogus, visgi, geresnis pasirinkimas vartoti kontraceptines tabletes arba, kad jas vartotų jūsų partnerė.

Nei vienas, nei kitas negarantuoja 100 % rezultato, tad patikimumo atžvilgiu sunku būtų įvardyti, ką rinktis geriau. Prezervatyvai dar vis išlieka patys populiariausi, galbūt tai tam tikras įrodymas. Ką pasirinksite jūs – nuspręsti galite patys, tik nepamirškite jog fizinė meilės išraiška turi būti malonumas, o ne perdėtas galvos skausmas  dėl ateitis, kuri gali būti įtakojama vienos naktis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *