Maudymosi kostiumėlių pasirinkimas stambesnėms

 

Kiekviena moteris žengdama paplūdimiu vilkėdama maudymosi kostiumėlį nori atrodyti žaviai lyg gulbė, kuri grakščiai leidžia jūrai skalauti jos kojas. Vasaros sezono moterys laukia ir su džiaugsmu, ir su baime. Džiaugiamasi, kad pagaliau galima užsidėti sukneles, kad šilčiausi paltai kišami gyliai į spintą. Tačiau tuo pačiu aplinkiniai pamatys, kas ką veikė žiemą ir gelbėjimosi ratas ant pilvuko toli gražu neatrodys patraukliai. Ką daryti, figūra nėra tokia tobula, kaip modelio? Atsakymas labai paprastas – rasti geriausiai sau tinkantį bikinį. Maudymosi kostiumėliai yra kuriami atsižvelgiant į moters figūros tipą. Šįkart norėtume pakalbėti apie stambesnes moteris, kurios yra taip pat labai žavios, tačiau jos kaip ir bet kurios figūros savininkės turi žinoti, kaip išsirinkti labiausiai jums tinkamą modelį. Net ir stambesnė figūrą yra skirstoma į įvairias apvalesnių kūno linijų tipus. Apie tai šiek tiek plačiau ir užtikrinčiau: raskite maudymosi kostiumėlį kuris pabrėžtu jūsų privalumus, o ne trūkumus.

  1. Platūs klubai daugelio kiek stambesnių merginų tiesiog būtinybė. Sunku rasti apvalutę, kuri nepasižymėti plačiais klubais. Svarbiausia, nukreipti nuo jų dėmesį, o tai padaryti labai paprasta išryškinant viršutinę kūno dalį. Rinkitės tokį vientisą maudymosi kostiumėlį kurio viršutinė dalis patrauktų dėmesį labiau. Viršus gali būti raštuotas, o apačia vienspalvė.
  2. Jei jūsų užpakaliukas jums nekelia džiaugsmo, tuomet tiesiog pasistenkite jį paslėpti po dailia skraiste arba sijonėlio tipo maudymuku. Mini šortukai ne visada uždengia viską, ką norime paslėpti. Štai mini sijonėlis tikrai paslėps visus trūkumus ir nebeteks jaudintis, kad gali matytis celiulitas.
  3. Jei jūsų pilvukas labai atsikišęs, rinkitės maudymosi kostiumėlį, kurio modelyje yra daug klosčių iškart po krutinę. Žinoma, galite pasirinkti ir variantą su vidiniu korsetu, kurio aplinkiniai net nepastebės, bet tai jau savęs varžymas. Krintančios klostės paslėps pilvuką, o jūs atrodysite dailiai.
  4. Jei jūsų krūtinė labai didelė, tuomet būtinai rinkitės tokį maudymuką, kuris patvariai laikytų krutinę. Jis privalo būti su kaušeliais, kitaip krūtinė tiesiog gali pasijausti per laisvai. Priešingu atveju, jei krūtinė maža – rinkitės akcentus toje vietoje. Vizualiai ji atrodys kur kas didesnė.
  5. Jei jūsų figūra proporcinga paprasčiausiai šiek tiek esate stamboka, rinkitės įprastą maudymosi kostiumėlį skirta geros figūros turėtojoms. Paprasčiausiai jis turi būti kiek didesnis nei įprasti.
  6. Jei jūsų figūra yra tarsi kvadratas ir jokia vieta per daug neišsiskiria iš bendro konteksto, tuomet pirkite raštuota arba raukinukais puošta kostiumėlį, kuris bent kiek pabrėš figūrą.

Kiekvienas figūros tipas yra tobulas, tačiau jums moterys nebūtų moterys jei nerastų minusų, kuriuos norėtų paslėpti. Svarbiausia, nekankinti savęs alinančiomis dietomis, o pasirinkti tinkamus drabužius, kurie padės atrodyti žaviai paplūdimyje.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *