Kosmetikos priemonės, kurias taip mėgsta mergaitės

Nuo pat mažumės kiekviena mergaitė nori būti princesė ir stebėdama savo mamą ir jos drauges siekia kuo greičiau išbandyti grožio priemones. Kol kosmetika buvo skirta tik suaugusioms moteris, mamos galėjo nesirūpinti: paaiškinus, kad mergaitės negali dažytis, pastarosios nusileisdavo ir pasinaudoti pirmuoju lūpų dažu laukdavo tam tikro amžiaus. Tačiau grožio specialistai atsižvelgdami į rinką ir mergaičių norą puoštis, mėgdžioti mamas, kuria specialias produkcijas mažosioms, kurių sudėtis mažai tesiskiria nuo įprastų kosmetikos priemonių. Moterys iki šiol vieningai neprieina prie išvados, ar leisti jaunosioms panelėms naudoti chemines grožio priemones.

Mažosios princesės orientuodamosios į mamas dažniausias jas mėgdžiodamos noriai avi aukštakulnius, maunasi pėdkelnes ar trokšta raudonai nusilakuoti nagus. Viskas remiasi į taisyklinga mamos suformulavimą, kam yra reikalingos kosmetikos priemonės. Siedama jas su grožio etalonais dar vaikystėje išsivysčiusį gražios ar net tobulos  moters prototipą stengs jį pasiekti. Kosmetika šiais laikais vartojama toli gražu netaisyklingais kiekiais, tad iškreiptas mąstymas atsispindi daugelio šiuolaikinių moterų veiduose. Dar vaikystėje turi būti išaiškinta, jog kosmetika bus galima naudotis nuo tam tikro amžiaus, kadangi ji skirta paslėpti trūkumams, o ne perdėtai pabrėžti privalumus. Paaiškinti ir parodyti – svarbiausia tėvų užduotis ugdant vaiką. Ne išimtis ir kosmetika, kurios pagrindinės funkcijos turi būti skiriamos, pavyzdžiui, sceninis makiažas nėra tas, kuriuo puošiamasi kasdien.

Tačiau išties yra atveju, kuomet kosmetika tarsi obuolys ant uždrausto medžio vilioja jaunas mergaites. Tokiu atveju, visiškai uždrausti jos naudojimo negalima, juk neleidžiamas vaisius dar saldesnis. Prižiūrint tėveliams gali būti leidžiama pasimėgauti tokiomis dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis, kaip lupų dažai ar nagų lakas. Paaiškinkite, jog gražiausios mergaitės yra natūralios ir stenkitės įskiepyti tokio gyvenimo tikslus.

Kosmetika prieinama kiekvienoje higienos prekių parduotuvėje ar paprasčiausiuose prekybos centruose, tad net ir penkiametė turėdama kelis litus gali įsigyti trokštamą priemonę. Dažymasis nuo mažumės įskiepija netaisyklinga grožio etaloną. Tobulomis tampa tik barbiškos išvaizdos mergaitės, kurių kopijos daugelis merginų nori būti. Mylėkime save tokias, kokios esame. Juk mes nuostabios.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *