Kokių dokumentų reikia siekiant pasiskolinti iš Latvijos kredito kompanijų

Nesvarbu iš kokios valstybės nusprendėte skolintis: daugiau ar mažiau visos jų kelia labai panašius reikalavimus. Tačiau kuomet pasiskolinti reikia labai skubiai, dažnai internete egzistuojanti informacija būna per daug paini. O ką jau kalbėti apie taip į erdvę lendančią dezinformaciją, kuri dažnai sumaišo visas egzistuojančias kortas. Skolinantis iš Latvijos kreditų kompanijų (lat. atrais kredits – greitasis kreditas) reikia turėti tam tikrus dokumentus. Jų šiek tiek daugiau nei kuomet skolinasi Latvijos Respublikos pilietis.

  • Būtina įrodyti savo tapatybę naudojantis pasu arba asmens kortele. Labai puikiai priimamas tiek vienas, tiek kitas dokumentas. Svarbiausia, kad jis galiotų. Latvijoje nėra firmų kurios nesuteikia kredito kokios nors tautybės asmeniui. Viskas remiasi ne į tai, tačiau jei ir diskriminacija būtų – lietuvaičiams nėra dėl ko jaudintis. Broliai į juos visada žiūri labai palankiai.
  • Privalote turėti pažymą iš savo darbo. Joje turi būti pažymėta, kiek laiko dirbate konkrečioje kompanijoje ir kita papildoma informacija apie jūsų pareigas ir uždirbamą algą.
  • Tiksliau, dėl savo kasmėnesinių pajamų, jas privalote pateikti taip pat tam tikru raštišku pavidalu. Jei dirbate daugiau nei vienerius metus – pažymoje turi būti lygiai 12 mėnesių pajamos. Jei esate išdirbęs kiek mažiau – to laikotarpio, kurį dirbate šiuo metu esamame darbe. Kiek uždirbote anksčiau aktualu nėra.
  • Jūsų klausinės apie kitus įsipareigojimus, tad jei tokių turite būtinai apie juos informuokite. Mes netgi rekomenduotume atsinešti dokumentus, kuriuose pažymėta, kam dar esate įsipareigojęs. Net ir tokie dalykai, kaip interneto sutartis ar mobilioj ryšio planas jus įpareigoja kiekvieną mėnesį mokėti tam tikrą pinigų sumą. Taigi, jūs privalote suteikti net ir tokio pobūdžio informaciją, jei kas mėnesį iš jūsų atskaičiuoja vos kelis eurus. Latviškai kreditas internetu –  krediti interneta prieinamas, jei jūsų pajamos yra užtektinos gauti tam tikrą pinigų sumą. Žinoma, jei nepavyks gauti tiek kiek jums reikia, nereiškia, kad negalite pasiskolinti kiek mažesnės pinigų sumos.
  • Taip pat, kreipiantis į firmą, rekomenduotume paprašyti darbdavio, kad jis jums suteiktų rekomendacijas, kurios galėtų būti stimulas padėsiantis gauti reikiamą pinigų sumą. Į tokio pobūdžio dokumentus skolintojai labai atsižvelgia. Norite ar nenorite – esate emigrantas. Latvijos Respublikos piliečio teiginys, kad esate atsakingas, garbingas ir nuostabus darbuotojas labai daug reikš finansininkams, kurie turės nuspręsti ar pinigus jums paskolinti ar ne.

Jei skolintumėtės iš savo gimtinės – jokių popierių apskritai jums pateikti nereikėtų. Paprasčiausiai,visa reikalinga informacija apie jus būtų virtualioje erdvėje. Žinoma, Latvijos respublikos piliečiui taip pat kur kas paprasčiau pasiskolinti iš savo šalies nei lietuvaičiui. Tačiau jei jums reikia pinigų ir turite pastovų darbą – niekas neužkirs kelio gauti norimą pinigų sumą.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *