Kokie žmonės naudojasi greitos paskolos paslaugomis?

Per televiziją ir internetą nuolat matome reklamas kurios įtaigiai siūlo pasinaudoti greitojo kredito paslaugomis. Jos pristatomos kaip puikus būdas pasiskolinti ir tuo pačiu nebijoti, nes skolos grąžinimo laikotarpis bus ilgas, tad ją pavyks grąžinti gan greitai. Iškilus problemoms su jumis visada bus konsultuojamasi ir priimamas pats geriausias sprendimas. Tiesiog tik skolinkitės – terpė tam sukurta labai patraukli. Atlikti duomenys parodė, jog dažniausiai žmonės skolinasi per 600 litų. Buvo išvestas vidurkis, kuris pateikė būtent tokius rezultatus. Panašu, jog greitasis kreditas yra skirtas ne naujiems dideliems pirkiniams, o sąskaitos susimokėjimui ar kitiems mažmožiams, kurie nereikalauja didelių papildomų finansų.

 

Atlikti duomenys parodė, kad daugiau nei 30 % žmonių ima kreditą tam, kad galėtų susimokėti sąskaitas ir ištemptų iki kitos algos.  Liūdniausia, nes būtent tokiems žmonėms reikia daugiausia pinigėlių, tačiau paėmę kreditą ir gavę algą, jie turi po truputi jį grąžinti. Taip pat apklaustųjų duomenimis teigiama, jog įprastai asmenys ima kreditą kas kelis mėnesius. Jį grąžinę ima kitą. Ir taip gyvena užburtame skolinimosi rate. Taip pat apklausa parodė, jog greitąjį kreditą žmonės taip pat imą, kad greičiau atiduotų kitas skolas: bankams dideles paskolas ir panašiai. Taip pat, kad greičiau grąžinti skolas giminaičiams. Taigi daug geriau skolintis tiesiai iš čia, nei per kelis kelius, kurie lengvai susipainioja ir galiausiai žmogus vistiek turi grąžinti greitojo kredito bendrovėms. Greitieji kreditai taip pat paimami, kai norima nusipirkti bilietą kelionei į užsienį. Kuomet planuojamos atostogos išties pinigų skolinamasi labai retai. Dažniausiai pasitaiko, jog žmonės paėmę kreditą perką bilietą į kitą šalį, kurioje tikisi susirasti darbą. Atidirbę kuo greičiau grąžiną kreditą, šiek tiek užsidirba pinigų ir vėl grįžta į tėvynę ir stengiasi atsistoti ant kojų.

Paskolos vis labiau populiarėjanti kolinimosi rūšis. Suvestinės rodo, jog kasmet jo paklausa vis labiau auga, tuo pačiu didėja ir žmonių, kurie renkasi tokią paskolos rūšį ratas. Skolinasi ne tik vyresni, bet ir vis jaunesni asmenys. taip pat ne tik tie, kurie neturi pinigų sumokėti mokesčius, bet ir tie, kuriems pritrūksta pinigų planuojant šventę. Viskas remiasi į tai, jog paskola be užstato suvokiama kaip lengvai grąžinama investicija. Ar tai tiesa – gali pasakyti tik vartotojai. Tačiau pasiskolinimo tempais vis labiau didėja, tai šį bei tą pasako apie paslaugą.

Didėjant konkurencijai tarp greitojo kredito bendrovių, jog privalo mušti savo palūkanas, kitaip klientų paprasčiausiai nepavyks prisitraukti. Išties, pastebėta tendencija, jog palūkanos krinta. Logiška, žmonės tai įvertinę padidino skolinimosi tempus. Ar tai geras sprendimas – vienareikšmiškai pasakyti sunku. Svarbiausia – skolinkitės atsakingai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *