Kokie prezervatyvai man tinkamiausi?

Buvimas su mylimu partneriu jau savaime yra didelis malonumas, tačiau meilės aktas su juo yra visa ko viršūnė.  Jei nesate viena tų , jau retai kur aptinkamų tradiciškai šeimą planuojančių porų, arba nevartojate kontraceptinių tablečių – prezervatyvai telieka pagrindine jūsų apsisaugojimo priemone. Ši kontraceptinė priemonė dažnai susilaukia kritikos, kad ženkliai sumažina malonumą, dažnai sutrikdo lytinį aktą dėl priverstinės pertraukėlės prezervatyvo užsidėjimui.  Tačiau, reikia prisiminti, kad reikiamai nusiteikus ir pasirinkus sau tinkamą prezervatyvą, lytinis aktas gali būti ne tik saugus, bet ir be galo malonus.

Prezervatyvus šiandien galima rinktis pagal firmą – Durex, Lifestyles, On, Exs ir t.t, –pagal rūšį – šviečiantys, polonesni, storesni, stimuliuojantys, šildantys, šaldantys, grublėti, įprasti, spalvoti, – pagal dydį – aptempti, standartiniai, didesni, platesne galvute. Visų svarbiausia, išsirinkti tinkamo dydžio prezervatyvą. Tai aktualu siekiant užtikrinti lytinio akto saugumą. Per daug aptemptas prezervatyvas taip pat bus nemalonus vyrui, neleis atsipalaiduoti, gali turėti įtakos plyšimo galimybei. Išsirinkus tinkmą dydį, telieka aptarti subjektyvius faktorius. Čia turima omenyje, kokie prezervatyvai patinka jums ir partnerei. Jeigu firma jums neturi įtakos, susitelkite ties rūšimis. Tiasa, į kainą dėmesio negalima nekreipti.  Nesirinkite pačių pigiausių variantų – juk kainoje užkoduota prezervatyvo medžiagos kokybė, patikimumas.

Jei jūsų partnerė ir jūs mėgstate netradicinius pojūčius, rinkitės stimuliuojančius prezervatyvus  su šildančiais ar šaldančiais efektais. Jeigu norite malonumo akimirkas tęsti iki begalybės – rinkitės orgazmo priartėjimą nutolinančias apsaugos priemones. Jeigu mėgstate žaismingai padūkti, primename jums, kad egzistuoja spalvoti, šviečiantys ir net įvairių skonių prezervatyvai. Taigi, tereikia tik paleisti į darbą fantaziją.

Tiesa, perkant kontraceptines priemones parduotuvėse, paprastai pasirinkimui neskiriama daug laiko – pirkėjas ateina jau žinodamas, ko nori. Tuo tarpu atsiradus internetinėms parduotuvėms, pirkėjai gavo progą pasirinkimo ir ieškojimo procesą praversti pramogą, dar viena linksma akimirka, praleista su partneriu. Dviese leisdami laiką namuose, jūs galite susikurti kokį norite prezervatyvų rinkinį, padaryti užsakymą, kuris po poros dienų bus prie jūsų durų. Būsite nudžiuginti kokia nors papildoma staigmenėle ir įsitikinsite, kad prezervatyvai – toli gražu ne nuobodi apsisaugojimo priemonė.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *