Kaip išsirinkti viešbutį?

Kai reikia rasti puikią nakvynės vietą atostogoms, verslo kelionei ar kitam renginiui, pasirinkimo galimybių netrūksta. Viešbučių yra įvairių formų, dydžių ir kainų, juose siūlomi įvairūs patogumai ir paslaugos. Kadangi reikia atsižvelgti į tiek daug veiksnių, gali būti sunku nuspręsti, kokio tipo viešbutis geriausiai atitinka jūsų pinigų vertę. Pateikiame keletą patarimų, kaip išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį viešbutį.

Svarbu – vieta

Vienas iš svarbiausių aspektų renkantis viešbutį yra vieta. Būtinai atsižvelkite į tai, kur praleisite didžiąją dalį laiko atostogų ar viešnagės metu. Jei planuojate lankytis miesto centre esančiose lankytinose vietose, susirasti viešbutį netoli jų bus lengviau ir patogiau. Kita vertus, jei norite ramios aplinkos, atokiau nuo triukšmo ir minios žmonių, galite rinktis užmiesčio vietą, kurioje yra ramesnė aplinka.

Pagalvokite apie patogumus

Rinkdamiesi viešbutį, apsvarstykite, kokie patogumai ir funkcijos teikiamos, nes įvairiose įstaigose jie gali labai skirtis. Pasidomėkite, ar į kainą įskaičiuoti pusryčiai, ar ne, taip pat ar už naudojimąsi tam tikrais patogumais, pavyzdžiui, treniruoklių sale ar baseinu, taikomi papildomi mokesčiai. Taip pat galite pasidomėti, ar karštu oru galima naudotis oro kondicionieriumi, ar belaidis internetas įskaičiuotas į kambario kainą, ar ne. Visą šią informaciją paprastai galima rasti internete, kai prieš priimdami sprendimą ieškote galimų viešbučių.

Atsižvelkite į atsiliepimus

Prieš užsisakant bet kokią apgyvendinimo įstaigą internetu, visada pravartu perskaityti atsiliepimus, kuriuos parašė ankstesni svečiai, apsistoję tame pačiame viešbutyje prieš jus. Tai gali padėti nustatyti, ar jų patirtis buvo teigiama, ar ne, ir padėti suprasti, kokių paslaugų galima tikėtis tame konkrečiame viešbutyje. Be to, prieš priimdami sprendimą, kur užsisakyti viešbutį, rekomenduojame patikrinti patikimų kelionių šaltinių, pavyzdžiui, „TripAdvisor“, kuriuose pateikiamos nešališkos įvairiuose pasaulio viešbučiuose apsistojusių žmonių nuomonės, vertinimus.

Apsvarstykite savo biudžetą

Planuojant bet kokią kelionę svarbu nustatyti pagrįstą apgyvendinimo biudžetą, kad lūkesčiai išliktų realūs – net jei tam tikri viešbučiai gali atrodyti pigūs, bet už juos imami papildomi mokesčiai, pavyzdžiui, už belaidžio interneto prieigą ar automobilių stovėjimo aikštelę, laikui bėgant jie gali išaugti, todėl atkreipkite dėmesį į paslėptus mokesčius, kurie gali gerokai padidinti bendrą sąskaitą! Apskritai dažnai geriausia rinktis vidutinės klasės viešbučius, kurie yra geros kainos, bet nebrangūs ir siūlo patogius kambarius su visais viešnagės metu reikalingais patogumais, pvz., kabelinės televizijos kanalais ir t. t.; arba tie, kurie nori prabangos, turėtų ieškoti penkių žvaigždučių viešbučių, kuriuose yra papildomų privalumų, pvz., SPA centrai, baseinai ir t. t.

Ieškokite pasiūlymų ir nuolaidų

Užsisakant viešbutį internetu galima rasti puikių pasiūlymų, ypač jei žinote, kur ir kada (t. y. pagal sezoną) jų ieškoti! Daugelyje svetainių siūlomos nuolaidos kambariams, todėl prieš įsipareigojant verta pasidomėti; taip pat tokiose svetainėse, kaip „Groupon“, dažnai rengiamos specialios akcijos, kurių metu siūlomos nuolaidos tam tikrų tipų apgyvendinimo paslaugoms; galiausiai nepamirškite socialinės žiniasklaidos platformų, tokių kaip „Twitter“, „Facebook“ ir kt., kuriose įmonės skelbia išskirtinius pasiūlymus, prieinamus tik per jų tinklus – tik nepamirškite, kad prieš naudodamiesi pasiūlymu visada patikrinkite sąlygas, kad vėliau netektų patirti nemalonių staigmenų…

Planuokite iš anksto: Užsisakykite anksčiau, kad gautumėte geriausias kainas

Sąvoka „ankstyvas paukštis pagauna kirminą“ puikiai tinka, kai reikia iš anksto rezervuoti apgyvendinimo vietas, ypač atostogų piko metu, kai paklausa labai išauga; taip yra todėl, kad kambarių rezervavimas prieš kelis mėnesius padeda užtikrinti laisvas vietas ir suteikia galimybę naudotis pigesnėmis kainomis dėl dabartinių rinkos tendencijų – dar geriau, jei užsiregistruosite naujienlaiškiuose, galėsite naudotis specialiomis akcijomis, kurios kartais suteikia iki 50 % nuolaidų nuo įprastų kainų!

Apsvarstykite galimybę apsistoti ir ne viešbučiuose!

Viešbučiai patinka ne visiems – kai kuriems keliautojams patinka apsistoti nakvynės namuose, svečių namuose, B&B, kempinguose ir t. t. Tokios alternatyvios apgyvendinimo rūšys siūlo kažką kitokio nei tradiciniai viešbučiai, tačiau svarbu įsitikinti, kad pirmiausia reikia galvoti apie saugumą (ypač kalbant apie nakvynę užsienyje), ir nuodugniai ištirti esamas galimybes, kad keliaujant toli nuo namų patogumų gautumėte geriausią kainą…

Kaip išsirinkti viešbutį?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų