Ką dovanoti tam, kuris turi viską?

Tikra dovana – neturtingam, o kitos
Tėra paprasčiausi mainai. 

 

Su kiekviena dovana, kurią įteikiame konkrečiam asmeniui, tikimės, kad ji pradžiugins jį ir suteiks papildomos laimės. Deja, ne visada mūsų parenkamos dovanos yra tikrai naudingos ir suteikia džiaugsmo. Kartais jos paprasčiausiai keliauja iš rankų į rankas kol galiausiai beveik vėl grįžta pas dovanotoją. Tai šiek tiek šiurpu ir tuo pačiu liūdina: juk mes tikrai nuoširdiai norime įteikti ką nors nuostabaus. Tačiau ką dovanoti tam, kuris rodos jau turi viską?

Rankdarbiai – mieliausi širdžiai

Nereikia būti labai nagingu, kad galėtum ką nors padovanoti padaryto savo rankomis. Tokios smagios dovanos pakels nuotaiką ir tuo pačiu parodys, kad jums žmogus labai svarbus. Juk rankdarbiai dažniausiai reikalauja nemažai laiko, kurį mes paprastai taip taupome. Nuoširdumas, individualumas ir tuo pačiu unikalumas viename.

Nukeliaukite, pamatykite, išmokite

Jei žmogus materialiai turi viską – galite jam nupirkti kokią nors ekskursiją ar edukacinę kelionę. Jei pinigai labai riboti, nupirkite du bilietus: sau ir draugui į teatrą. Dovana labai nuostabi ir asmeniška. Jei turite draugų kompaniją – pasirūpinkite, kad jie visi nukeliautų žiūrėti spektaklio. Tai puiki proga suvienyti visus vienoje vietoje.

Sentimentalios dovanėlės

Žinoma, sakysite, kad mes vėl grįžtame prie mažų niekučių, tačiau ne visiškai taip. Šiuo atveju, net ir pati mažiausia smulkmenėlė gali sukelti labai didelius jausmus. Vėlgi, tai neturėtų būti materialus daiktas. Kad ir medžio gabaliukas, kad ir knygos puslapis, kuris gali priminti, koks konkretus žmogus jums yra svarbus.

Kad ir kam, kad ir kokia proga dovanotumėte dovaną, juk pagrindinis tikslas yra sukelti širdžiai malonius jausmus. To ir jūs siekite pats. Prieš pirkdamas labai atidžiai pagalvokite apie dovanos gavėją. Prisiminkite net ir mažiausias smulkmenas kurias išgyvenote drauge. Tai gali būti stimulas nupirkti konkretų daikčiuką. Pokalbiai dviese pasako labai daug, tačiau svarbu fiksuoti žodžius, nes be jų rasti tobulą dovaną bus beveik neįmanoma.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *