Greitojo kredito žaidimai

Greitasis kreditas yra labai plačiai Lietuvoje paplitusi skolinimosi rūšis. Logiška, kad apie ją daugiau arba šiek tiek mažiau žino kiekvienas – juk reklamos sklando visur tiek televizijoje, tiek internete. Atrodo, kai nereikia, tai visa informacija aplinkui, tačiau manant jog tokios paslaugos neprireiks paprasčiausiai detaliau nesidomima. Tačiau kai prireikia tokio tipo paslaugų, vienoje vietoje rasti visą detalią informaciją rasti gana sunku. Ką reikia žinoti norint jog greitas kreditas būtų jūsų kišenėje.

  1. Priklausomai nuo to, kokia yra jūsų socialinė padėtis ar amžius turite kreiptis į skirtingas kreditą teikiančias įmones. Net ir bedarbiams siūloma pasinaudoti greitojo kredito paslaugomis. Tačiau tuomet turėsite palikti užstatą, kuris dažniausiai tampa automobiliu.
  2. Nepilnamečiai asmenys neturi jokios galimybės gauti kreditą. Tačiau greitasis kreditas yra prieinamas pensijinio amžiaus asmenims. Jų pastoviosios mėnesinės pajamos yra pensija, tad atsižvelgiant į jos dydį koreguojama ir galima pasiskolinimo suma.
  3. Paskolą galite gauti tiek prisijungę internetu prie norimos firmos svetainės, tiek SMS žinute arba nuėję į bet kurį spaudos kioską. Paprastai visos firmos suteikia galimybę gauti paskola visais šiais trimis būdais, tačiau kad būtumėte labiau užtikrintas – pasidomėkite konkrečios firmos svetainėje.
  4. Greitas kreditas yra prieinamas tik tokiu atveju, jei turėsite tvarkingą mokėjimo istoriją. Kuomet atsiunčiate savo duomenis, vadybininkai peržiūri ar esate anksčiau pasiskolinęs iš kitos kredito įmonės. Taip pat, kokių dabartinių įsipareigojimų turite: mobiliojo telefono, interneto sąskaitos. Ar mokėjote tvarkingai, ar turite skolų.
  5. Paskolą galite gauti vos per kelioliką minučių net neišėjęs iš namų. Jei jūsų prašymas bus patenkintas, pastaroji labai greitai atsidurs jūsų sąskaitoje. Jei ne – pinigų negausite. Paraiškas galite teikti ir naktį, tačiau jūsų prašymas bus patvirtintas arba atmestas tik darbo valandomis. Yra firmų kurios dirba ir savaitgaliais, ir švenčių dienomis.

Greitasis kreditas turi daug sąlygų, kurį gauti norint turite atitikti nemažai punktų ir tuo pačiu turite pats įvertinti savo galimybes. Jei manote, kad paskolos grąžinti nepavyks, tuomet tiesiog geriau nesiskolinkite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *