Ar galima skolintis bedarbiams Estijoje?

Mūsų kaimyninė šalis gana toli pažengus ekonomikos srityje. Neveltui tautiečių verslininkai skolinasi pačias genialiausias idėjas ir stengiasi jas pritaikyti savo versle. Deja, kartais realizacijai pritrūksta pinigėlių ir vienintele išeitimi lieka greitojo kredito kompanijas, kurios siūlo skolintis už kas mažesnes palūkanas, nei banke. Juolab, kreditas gaunamas daug paprasčiau ir daugeliu atveju firmos net nereikalauja jokio užstato. Jų pasitikėjimas savo klientais yra begalinis, tad tai įvertindami turėtumėte nebijoti pasiskolinti. Jei jau jie nebijo jums suteikti paskolą, tai jūs labiausiai turėtumėte būti ramus. 

Estijos lietuviai, kuriems reikia paskolos

Estijoje gyvenimą pradėjusiems lietuvaičiams pirmą pradžia gali būti kiek sunki, kadangi kad ir kaip arti mūsų šalys yra įsikūrusios netoli viena kitoms, ekonominiai ir socialiniai aspektai gana skirtingi. Pirma pradžia būna dažnai sunkoka, tad vienintelė išeitis visapusiškai atsistoti ant kojų tampa kreditas. Jei gyvenate kaimyninėje Estijoje ir jums reikia kredito, kuris galėtų išspręsti finansines bėdas keliaukite į puslapį, kuriame galite gauti visą reikalingą informaciją apie egzistuojančias firmas ir skolinimosi galimybes: http://laenude.com/. Tiesa, tiems kurių pirma pradžia yra ganėtinai sunki, dažniausiai trūksta darbo dar toli gražu ne iš visų firmų pavyksta pasiskolinti. Tokiu atveju, Estijoje, kaip ir Lietuvoje, egzistuoja firmos, kurios suteikia skolinimosi galimybę net ir tiems, kurie neturi pastovaus darbo. Žinoma, tuomet skolininkai nori būti labiau užtikrinti, kad pinigus jums pavyks gražinti be problemų ir prašo tam tikro užstato. Dažniausiai tai būna jūsų transporto priemonė. Lietuvoje tokia firma yra Mogo.lt. Estijoje, kuri suteikia tokio pobūdžio paskolą, galima rasti net ne vieną firmą.

Kokiomis sąlygomis pinigus gauti pavyktų?

Lietuviškame tinklapyje paskolose.lt galite rasti daug informacijas apie Lietuvoje egzistuojančias firmas ir jų sąlygas palyginti su tomis įmonėmis, kurios kreditą teikia Estijoje. Panagrinėjus atvejus pamatytumėte, jog abiejose valstybėse, firmos, kurios skolina už transporto priemonę, paskolas suteikia labai panašiomis sąlygomis. Žinoma, negalite pasiskolinti maksimalios automobilio vertės pinigų sumos. Riba jums bus nustatyta, žinoma, galėsite imti ir mažiau. Taip pat, nepaisant to, kad automobilis bus užstatytas, kuo ramiausiai galėsite juo naudotis. Svarbiausia, kad veiktų draudimas, kuris puikiai suveiktų jei kas nors atsitiktų automobiliui. Pinigu, kaip ri kitais skolinimosi atvejais, turėsite gražinti per tam tikrą nustatytą laikotarpį.

Skolinimosi sąlygos tiek Lietuvoje, tiek Estijoje ir galima dar paminėti Latviją – egzistuoja labai panašios. Dauguma firmų netgi savo darbą ir veiklą plėtoja visose trijose, taigi, jei jums reikia konkrečios informacijos, tačiau nemokate kalbos – galite ieškoti lietuviškuose tinklapiuose. Žinoma, palūkanos gali kiek skirtis, tad tokio tipo informaciją atidžiai išsiaiškinkite. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *