20 patarimų poroms, kaip pagerinti seksualinį gyvenimą

Seksas yra esminis bet kokių romantiškų santykių aspektas. Jis padeda gilinti intymumą ir stiprinti emocinius ryšius tarp partnerių. Tačiau laikui bėgant seksas gali tapti rutina ir kibirkštis gali išblėsti. Kad aistra išliktų gyva, poros turi rasti būdų, kaip paįvairinti miegamąjį. Taigi, šiame straipsnyje aptarsime 20 patarimų poroms, kaip pagerinti seksualinį gyvenimą.

 1. Bendraukite: Bendravimas yra supratimo, priėmimo ir augimo pagrindas. Seksualiniuose santykiuose atviras bendravimas padeda sukurti erdvę, kurioje partneriai gali aptarti savo poreikius, troškimus ir fantazijas, nesmerkdami. Pokalbiai apie tai, ką mėgstate ir ko nemėgstate lovoje, apie savo ribas ir fantazijas, gali padėti sukurti saugią ir patogią erdvę abiem partneriams tyrinėti.
 2. Išbandykite naujus dalykus: Naujų seksualinių patirčių tyrinėjimas gali padėti vėl įžiebti kibirkštį jūsų santykiuose. Naujų dalykų išbandymas miegamajame, pavyzdžiui, skirtingos padėtys, sekso prekės ar vaidmenų žaidimai, gali padėti išlaikyti jaudulį, malonumą ir trauką vienas kitam. Svarbu į naujas patirtis žvelgti atvirai ir su noru tyrinėti.
 3. Raskite laiko seksui: Įtemptame pasaulyje, kur grafikas perpildytas darbų ir pareigų, rasti laiko intymumui gali būti iššūkis. Tačiau pirmenybės teikimas seksui jūsų santykiuose gali padėti pagilinti jūsų ryšį ir sukurti intymumo jausmą, neapsiribojantį fiziniu malonumu. Intymumui skirto laiko atidėjimas ir pirmenybės jam teikimas santykiuose gali padėti sukurti sveikesnius ir laimingesnius santykius.
 4. Kurkite romantišką atmosferą: Romantiškos atmosferos sukūrimas gali padėti sukurti intymumo nuotaiką. Pritemdykite šviesą, uždekite žvakes ir paleiskite ramią muziką, kad sukurtumėte jausmingą atmosferą, kuri gali sustiprinti seksualinę patirtį.
 5. Tyrinėkite vienas kito kūną: Skirdami laiko vienas kito kūnui tyrinėti, galite sustiprinti intymumą ir pasitikėjimą. Sutelkdami dėmesį į partnerio malonumą ir ieškodami to, kas jums abiem malonu, galite pagilinti partnerių ryšį.
 6. Praktikuokite sąmoningumą: Dėmesingumo praktikavimas – tai buvimas dabartyje ir susitelkimas į akimirką. Sekso metu dėmesingas įsisąmoninimas gali padėti sustiprinti patyrimą, sutelkiant dėmesį į pojūčius ir suvokiant partnerio reakcijas bei kūno kalbą. Sąmoningumas gali padėti sukurti gilesnį ryšį ir intymumą tarp partnerių.
 7. Praktikuokite įžanginius žaidimus: Išankstinis žaidimas yra labai svarbus siekiant sustiprinti laukimą ir susijaudinimą. Bučiniai, prisilietimai ir vienas kito erzinimas gali sukelti susijaudinimo ir malonumo jausmą, kuris gali sustiprinti seksualinę patirtį.
 8. Išbandykite naujas vietas: Seksas nebūtinai turi vykti tik miegamajame. Išbandydami naujas vietas, pavyzdžiui, dušą, virtuvę ar lauką, galite suteikti seksualinei patirčiai daugiau jaudulio ir naujumo.
 9. Praktikuokite rūpinimąsi savimi: Rūpinimasis savimi gali padėti labiau pasitikėti savimi ir jaustis patogiai. Prieš seksą praktikuokite savęs priežiūrą, pavyzdžiui, mankštą, meditaciją ar atpalaiduojančią vonią.
 10. Būkite spontaniški: Stebinkite partnerį spontaniškais gestais, pavyzdžiui, romantiška savaitgalio išvyka arba netikėtas apsilankymas darbo dienos metu.
 11. Inicijuokite seksą pakaitomis: Tai, kad seksą inicijuojate pakaitomis, gali padėti subalansuoti galios dinamiką jūsų santykiuose ir sukurti lygybės jausmą.
 12. Dalinkitės fantazijomis: Dalijimasis savo fantazijomis su partneriu gali būti puikus būdas kartu atrasti naujų patirčių. Būkite atviri ir pasiruošę išklausyti ir partnerio fantazijas.
 13. Sutelkite dėmesį į kelionę, ne tik į tikslą: Nebūkite pernelyg susitelkę į orgazmo pasiekimą. Sutelkite dėmesį į kelionę ir mėgaukitės intymia patirtimi su partneriu.
 14. Būkite kūrybingi: Būkite kūrybingi, kai kalbate apie seksą. Pabandykite į savo intymią patirtį įtraukti meną, muziką ar šokį.
 15. Praktikuokite dėkingumą: Skirkite laiko išreikšti dėkingumą partneriui ir jūsų santykiams. Vertinkite laiką, kurį praleidžiate kartu, ir intymumą, kuriuo dalijatės.
 16. Užmegzkite fizinius santykius už miegamojo ribų: Fiziniai prisilietimai neapsiriboja tik miegamuoju. Visą dieną laikykite partnerį už rankų, apkabinkite ir bučiuokite. Tai padeda kurti intymumą ir stiprinti partnerių ryšį.
 17. Išbandykite įvairias prisilietimo formas: Išbandykite įvairias prisilietimų rūšis, kurios patinka jums ir jūsų partneriui. Tai gali būti lengvi prisilietimai, švelnūs glostymai arba gilus spaudimas. Atkreipkite dėmesį į partnerio reakcijas ir atitinkamai prisitaikykite.
 18. Rūpinkitės savo seksualine sveikata: Rūpinkitės savo seksualine sveikata, nes tai labai svarbu norint gyventi visavertį seksualinį gyvenimą. Reguliariai tikrinkitės ir, jei reikia, naudokite apsaugos priemones. Nebijokite su partneriu aptarti seksualinės sveikatos problemų.
 19. Padrąsinkite vienas kitą: Vienas kito padrąsinimas gali padėti sukurti pozityvią ir palankią aplinką seksualiniams tyrinėjimams. Padrąsinkite partnerį, kai jis bando naujus dalykus, ir konstruktyviai pateikite grįžtamąjį ryšį.
 20. Praktikuokite aktyvų klausymąsi: Aktyvus klausymasis reiškia visapusišką partnerio įsitraukimą ir parodymą, kad suprantate jo požiūrį ir kad jis jums rūpi. Aptardami seksualinius pageidavimus ar troškimus, praktikuokite aktyvų klausymąsi, kad sukurtumėte saugią ir palankią aplinką seksualiniams tyrinėjimams.

Pabaigai

Seksualinio gyvenimo gerinimas – tai atvirumas, noras tyrinėti ir dėmesys partnerio malonumui. Bendravimas, kūrybiškumas ir dėmesingumas yra būtini norint sukurti pasitenkinimą teikiančius ir visaverčius seksualinius santykius. Naudodamiesi šiais patarimais galite sugrąžinti aistrą į savo santykius ir sukurti gilesnį bei intymesnį ryšį su partneriu.

Sekso prekės, prezervatyvų parduotuvė Vilniuje – Prezervatyvai.net

20 patarimų poroms, kaip pagerinti seksualinį gyvenimą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Į viršų